منو کاربری

جلسه تودیع مهندس حیدر شمس معاونت پيشين فنی و اجرائی و معارفه مهندس رضا سبحانی  سرپرست جدید فنی و اجرائی  شرکت عمران و مسکن اصفهان  همزمان با حلول ماه مبارک رمضان  با حضور دکتر لطفی مدیر عامل، معاونین ،مدیران و جمعي از همکاران واحد فنی و اجرائی تشکیل شد.

در ابتدای جلسه دکتر لطفی مدیرعامل شرکت پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم و عرض تبریک و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان از خدمات و تلاشهای ارزنده مهندس شمس تقدیر و تشکر نموده و ضمن آرزوی موفقیت روزافزون برای ایشان در سمت جدید نسبت به معارفه مهندس سبحانی به سمت سرپرست معاونت فنی اجرائی اقدام نمودند.

مدیرعامل همچنین با تاکید بر فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی شعار تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرینی را هدف اصلی شرکت در سال جاری عنوان نموده که انشاله همراه با تلاش مضاعف و همکاری همه جانبه پرسنل جهت تحقق هرچه بیشتر اهداف شرکت محقق گردد.

در پایان نیز کلیه شرکت کنندگان در جلسه از خدمات  مهندس شمس تقدیر و تشکر نموده برای  مهندس سبحانی آرزوی موفقیت و توفیق روز افزون داشتند.

دعوت به نظرسنجی

کاربر گرامی در صورت تمایل با مراجعه به بخش نظر سنجی و تکمیل فرم ها ما را در تعیین سطح رضایت مشتریان و متقاضیان خدمات خود، یاری بفرمایید.

بی‌تردید نتایج ارزشمند این نظرسنجی می‌تواند در ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت عمران مسکن اصفهان و تامین رضایت بیش از پیش مشتریان بسیار موثر و کارساز باشد.

شرکت در نظر سنجی


امیدواریم با ارایه خدماتی شایسته بتوانیم همواره رضایت شما مشتریان عزیز را به دست آوریم.