منو کاربری

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ احمد شیرانی ، درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفـت: از ساعت ۸ صبح امروز جاده فهرج - شوره گز در استان کرمان به علت طوفان شن و کاهش میدان دید رانندگی موقتا مسدود شده است. اما در دیگر جاده‌های کشور تردد... به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ احمد شیرانی ، درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفـت:  از ساعت ۸ صبح امروز جاده فهرج - شوره گز در استان کرمان به علت طوفان شن و کاهش میدان دید رانندگی موقتا مسدود شده است. اما در دیگر جاده‌های کشور تردد بدون هیچ مشکلی در حال انجام است. وی از انسداد محور هراز در هر دو مسیر رفت و برگشت نیز خبر داد و گفت: این محور  از فردا یکشنبه مورخ ۲۵ اردیبهشت ماه تا روز چهارشنبه مورخ ۲۸ اردیبهشت ماه، به صورت ۲۴ ساعته، به دلیل انجام عملیات عمرانی راه و کارگاه جاده‌ای، مسدود می‌شود و در این مدت تردد از محورهای جایگزین چالوس و فیروزکوه انجام می‌گیرد. رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی درباره وضعیت جوی جاده‌ها نیز اظهارکرد:‌ وزش باد و گرد و خاک در برخی از محورهای استان‌های کرمان و سیستان و بلوچستان گزارش شده و این موضوع موجب کاهش دید در این محورها شده که لازم است رانندگان با دقت بیشتری مسیر خود را طی کنند. منبع: ایسنا

دعوت به نظرسنجی

کاربر گرامی در صورت تمایل با مراجعه به بخش نظر سنجی و تکمیل فرم ها ما را در تعیین سطح رضایت مشتریان و متقاضیان خدمات خود، یاری بفرمایید.

بی‌تردید نتایج ارزشمند این نظرسنجی می‌تواند در ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت عمران مسکن اصفهان و تامین رضایت بیش از پیش مشتریان بسیار موثر و کارساز باشد.

شرکت در نظر سنجی


امیدواریم با ارایه خدماتی شایسته بتوانیم همواره رضایت شما مشتریان عزیز را به دست آوریم.